Kariera

Etap 1

Zapoznaj się z aktualnymi ogłoszeniami

Sprawdź nasze oferty pracy, jeśli któraś Cię zainteresuje – zostaw nam swoje CV.

Etap 2

Spotkajmy się

Jeśli Twój profil będzie dopasowany, do wymagań stanowiska, na które aplikujesz skontaktujemy się z Tobą, by zaprosić Cię na spotkanie.

W trakcie rekrutacji pogłębimy informacje zawarte w Twoim CV. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić Twoje kompetencje odnośnie stanowiska na które aplikujesz, ale także jak wpisujesz się w kulturę organizacyjną Spółki.

Etap 3

Informacja zwrotna

Każdy kandydat biorący udział w spotkaniu rekrutacyjnym otrzyma informację zwrotną bez względu jaka będzie nasza decyzja.

Etap 4

Gratulacje

Witaj w zespole!
Skontaktujemy się z Toba celem przedstawienia warunków zatrudnienia.

Oferty pracy

Projektant branży drogowej

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie rozwiązań projektowych w zakresie infrastruktury drogowej
  • nadzorowanie i wdrażanie projektów
  • udział w naradach koordynacyjnych, wizjach lokalnych, inwentaryzacjach w terenie
  • analiza i weryfikacja dokumentacji projektowej w przetargach oraz współpraca przy tworzeniu ofert przetargowych
  • koordynacja prac projektowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne w zakresie Inżynierii Lądowej, w specjalności drogowej lub pokrewnej
  • minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu infrastruktury drogowej
  • dobra znajomość norm i przepisów prawa budowlanego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość oprogramowania Autodesk lub Bentley
  • mile widziane uprawnienia budowlane lub zaawansowany stopień przygotowania aplikacji o uprawnienia

Oferujemy:

  • samodzielność przy wykonywaniu zadań
  • realizacje projektów o dużej skali i funkcji
  • rozwój zawodowy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub b2b
  • elastyczne godziny pracy i hybrydowy system pracy
  • kierunkowe szkolenia z naciskiem na innowacje i rewolucję cyfrową

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) za pomocą przycisku aplikuj z zamieszczoną klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli mamy wrócić do złożonego przez Państwo CV, gdy otworzymy proces odpowiadający Twoim kompetencjom,  prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w spółce Eco5tech S.A.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Załącz swoje CV:

    Obowiązek informacyjny RODO:
    Przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie Rozporządzenia RODO art.6 ust.1. Podanie oczekiwanych danych jest dobrowolne i ma służyć do nawiązania kontaktu i wymiany informacji pomiędzy osobą zainteresowaną a naszą firmą. Administratorem danych jest firma ECO5TECH S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Filtrowa 65/45 (02-065) Warszawa. W sprawach związanych z ochroną swoich danych osobowych można kontaktować się z firmą ECO5TECH S.A., pod powyższym adresem pocztowym lub za pomocą poczty elektronicznej email: biuro@eco5tech.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zapytania przesłanego przez udostępniony formularz oraz prowadzenia dalszej korespondencji związanej w szczególności z rozpatrzeniem kandydatury i realizacji procesu rekrutacji a w przypadku wyrażenia zgody, także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w naszej firmie i do czasu zakończenia zadania/projektu. W związku z przetwarzaniem w/w. danych są Państwo uprawnieni do: a) dostępu do swoich danych; b) poprawiania swoich danych; c) wniesienia żądania ograniczenia przetwarzania
    d) żądania usunięcia swoich danych. W razie zastrzeżeń z Państwa strony dot. sposobu przetwarzania danych osobowych, skargę można wnieść na podstawie ustawy o ochronie danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziecie Państwo w .

    rozwiń

    zwiń