Kariera

Etap 1

Zapoznaj się z aktualnymi ogłoszeniami

Sprawdź nasze oferty pracy, jeśli któraś Cię zainteresuje – zostaw nam swoje CV.

Etap 2

Spotkajmy się

Jeśli Twój profil będzie dopasowany, do wymagań stanowiska, na które aplikujesz skontaktujemy się z Tobą, by zaprosić Cię na spotkanie.

W trakcie rekrutacji pogłębimy informacje zawarte w Twoim CV. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić Twoje kompetencje odnośnie stanowiska na które aplikujesz, ale także jak wpisujesz się w kulturę organizacyjną Spółki.

Etap 3

Informacja zwrotna

Każdy kandydat biorący udział w spotkaniu rekrutacyjnym otrzyma informację zwrotną bez względu jaka będzie nasza decyzja.

Etap 4

Gratulacje

Witaj w zespole!
Skontaktujemy się z Toba celem przedstawienia warunków zatrudnienia.

Job offers

Koordynator prac projektowych

Zakres obowiązków:

  • planowanie i koordynacja prac oraz nadzór nad realizacją wielobranżowych projektów z zakresu budownictwa
  • kierowanie projektami i zapewnienie zgodności prowadzonych działań z harmonogramem, budżetem realizacji projektu, zawartą umową, wytycznymi oraz innymi obowiązującymi dokumentami
  • współpraca z wykonawcami wszystkich zadań i uczestnikami projektu
  • uzyskiwanie niezbędnych zgód, pozwoleń, uzgodnień i decyzji formalno-prawnych niezbędnych
    w procesie projektowym,
  • nadzorowanie tworzenia dokumentacji technicznej projektu
  • organizacja spotkań i prac zespołów roboczych, koordynacja procesu komunikacji wymiany wiedzy i informacjami pomiędzy zespołami
  • współpraca i negocjacje z partnerami i wykonawcami
  • bieżący monitoring postępu realizacji projektu i osiąganych rezultatów zgodnie z przyjętymi wskaźnikami

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe preferowane techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów z zakresu budownictwa i postępowania administracyjnego
  • umiejętność zarządzania wieloma wątkami i zależnościami z innymi projektami
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość programów typu CAD (AutoCAD), Norma PRO będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • samodzielność przy wykonywaniu zadań
  • realizacja projektów które rozwijają i motywują
  • realizacja innowacyjnego projektu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub b2b
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość pracy zdalnej

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV) za pomocą przycisku aplikuj z zamieszczoną klauzulą dotyczącą wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli mamy wrócić do złożonego przez Państwo CV, gdy otworzymy proces odpowiadający Twoim kompetencjom,  prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych w celu wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych w spółce Eco5tech S.A.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Załącz swoje CV:

    GDPR obligation to inform: Processing of personal data is performed based on the GDPR Regulation art.6 sec.1. Providing the expected data is voluntary and is supposed to establish contact and exchange information between an interested person and our company. Your data controller is ECO5TECH S.A. with is main office registered in Warsaw (address: ul. Filtrowa 65/45 (02-055) Warszawa). In all cases related to protection of your personal data you can contact ECO5TECH S.A., to the above mentioned mailing address or by an e-mail at biuro@eco5tech.pl. Your personal data will be processed for the purpose of responding to an enquiry sent by the provided form and to send further correspondence related in particular with reviewing the candidacy and performance of recruitment process, and in the case of approval – also for the needs of future recruitments. Your data will be processed exclusively in our company and until the time of completion of task /project. In relation to the processing of the mentioned data, you are entitled to: a) access your data; b) correct your data; c) request restriction of processing; d) request removal of your data. In the case of your reservations regarding the way of processing your personal data, a complaint can be filed based on the Act on the Protection of Personal Data to the President of the Personal Data Protection Office. You will find more information on personal data processing in our Privacy Policy.

    show

    hide

    Jesteś zainteresowany
    innowacyjnymi
    rozwiązaniami budowlanymi?

    Naszym głównym celem jest zapewnienie satysfakcji klientom i pracownikom, a także wzrost wartości firmy.

    oczekuj więcej z eco5tech