Eco5tech podjęła współpracę z Proptech Foundation

Eco5tech SA została członkiem prestiżowej Proptech Foundation – organizacji zajmującej się cyfrową transformacją nieruchomości komercyjnych.

Proptech Fundation łączy przedstawicieli branży Real Estate: firmy doradcze, deweloperów, firmy budowlane, właścicieli, ale także start-upy, inwestorów, miasta, samorządy oraz środowiska akademickie. Przystępujemy do współpracy, aby aktywnie zaangażować się w działania społeczności w propagowaniu najbardziej innowacyjnych i przełomowych rozwiązań, produktów i usług w naszej branży ale także po to aby dzięki współpracy z liderami rynku efektywnie rozwijać nasze produkty i reagować na potrzeby naszych klientów.

PropTech Foundation to wyspecjalizowana w branży fundacja, ukierunkowana na cyfrową transformację nieruchomości komercyjnych z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i wsparcia najwyższej klasy partnerów. Współpracuje z liderami i pionierami budującymi największą lokalną, regionalną i globalną sieć organizacji zorientowanych na Proptech. Analizuje trendy cyfrowe, które mają największy wpływ na branżę nieruchomości komercyjnych i ułatwia proces przekształcania spostrzeżeń w wartościowe produkty i usługi.

Współpraca z Proptech Foundation stworzy możliwość aktywnego rozwoju naszych flagowych rozwiązań oraz przyczyni się do ich szybszej komercjalizacji, wzrostu wartości wewnętrznej i przewagi konkurencyjnej Eco5tech.

Jesteś zainteresowany
innowacyjnymi
rozwiązaniami budowlanymi?

Naszym głównym celem jest zapewnienie satysfakcji klientom i pracownikom, a także wzrost wartości firmy.

oczekuj więcej z eco5tech