Relacje inwestorskie

Strategia

Strategia rozwoju Spółki opiera się na wprowadzaniu nowych technologii do obszarów branży projektowo-budowlanej, która nie jest jeszcze w tym zakresie w pełni zagospodarowana. Naszą misją jest świadczenie profesjonalnych usług w zakresie innowacyjnego budownictwa. Realizujemy projekty w niekonwencjonalny sposób, wyprzedzając aktualnie obowiązujące standardy. Zastosowana innowacyjność wpływa przede wszystkim na ekologię i ochronę środowiska.

Pragniemy być liderem na rynku PropTech, oferując ponadprzeciętne rozwiązania w sektorze budownictwa. Spółka zamierza rozszerzyć swoją działalność o innowacyjne rozwiązania służące lepszemu gospodarowaniu zasobami takimi jak energia elektryczna oraz tymi naturalnymi. Kreujące się trendy rynkowe pozwolą na zagospodarowanie tej niszy nie tylko w Polsce, ale również w innych wysokorozwiniętych państwach Europy Zachodniej.

Istotnym elementem strategii Spółki jest dostarczenie dla branży budowlanej i na rynek nieruchomości własnych produktów, a co za tym idzie ich sprzedaż w Polsce oraz ekspansja na rynki zagraniczne. Spółka zamierza zaznaczyć swoją pozycję na rynku proptechowym jako spółka specjalizująca się w takich rozwiązaniach, które odznaczają się jakością i solidnością. Nowe technologie dają duże szanse dla sektora branży budowlanej i mogą być skuteczną odpowiedzią na intensywnie zmieniające się potrzeby.

Jesteś zainteresowany
innowacyjnymi
rozwiązaniami budowlanymi?

Naszym głównym celem jest zapewnienie satysfakcji klientom i pracownikom, a także wzrost wartości firmy.

oczekuj więcej z eco5tech