Relacje inwestorskie

Władze spółki

Kadra zarządzająca to kreatywny zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem z wielu branż, wyznaczających kierunki rozwoju i wspomagających realizację naszych innowacyjnych pomysłów.

Alicja Gackowska

General Manager

Prezes Zarządu Eco5tech S.A. od 2019 roku, ze Spółką związana od listopada 2017 roku. Absolwentka Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy na kierunku budownictwo.

Doświadczenie zawodowe zyskała w międzynarodowej spółce Voessing Sp. z o.o. oraz jako kierownik biura projektowego. Branżowe wykształcenie oraz świeże spojrzenie na sektor branży budowlanej, umożliwia wprowadzanie niekonwencjonalnych rozwiązań związanych z dziedziną PropTechu

Dariusz Całus

Deputy General Manager

Wiceprezes Zarządu Eco5tech S.A., ze Spółką związany jest od 2019 roku. Doktor nauk technicznych w zakresie elektrotechniki. Jest autorem i współautorem około 60 publikacji krajowych i zagranicznych, w tym współautorem 18 monografii oraz współredaktorem 5 monografii pokonferencyjnych.

Główny wykonawca projektu pt. „Gmina samowystarczalna energetycznie”, w ramach Funduszu Współpracy Bilateralnej ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 dla Programu Operacyjnego PL04 „Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii”. Szeroka wiedza z dziedziny energetyki, a także duże doświadczenie zawodowe umożliwiają realizacje oferowanych przez Spółkę Eco5tech S.A. innowacyjnych rozwiązań, które w swoim zakresie odznaczają się przede wszystkim energooszczędnością.

Mateusz Chmielewski

Doradca Zarządu

Jest radcą prawnym oraz partnerem w renomowanej  kancelarii prawnej odpowiedzialny za rozwój biznesu międzynarodowego. Aplikację radcowską skończył na Wydziale Prawa Uniwersytetu Cambridge – St Edmund’s College.

Jego główną specjalizacja są aspekty prawne rynków kapitałowych, bankowość oraz transakcje fuzji i przejęć. Posiada bogate doświadczenie w doradzaniu kadrze menedżerskiej oraz emitentom w zakresie zobowiązań i kapitału własnego w transakcjach na rynkach kapitałowych. W obszarze M&A, specjalizuje się zarówno w sektorze publicznym jak i prywatnym. Doświadczenie zdobywał w Bank of America oraz Ashurst LLP w Londynie i Sungapurze. Pracował w kancelariach prawnych w Polsce i Wielkiej Brytanii oraz w firmach jako prawnik wewnętrzny. Był wspólnikiem, liderem zespołu rynków kapitałowych oraz członkiem zespołu M&A w Gide Loyrette Nouel oraz członkiem grupy corporate & securities w Greenberg.

Członkowie Rady Nadzorczej

Mirosław Dąbrowski

Członek Rady Nadzorczej

Członek Rady Nadzorczej Eco5tech S.A. od 27.07.2020 roku. Założyciel oraz właściciel softwarehousu z 15 letnim doświadczeniem w IT. Obecnie CEO z wieloletnim doświadczeniem w roli COO i CIO. Dyrektor ds. IT i oraz Członek Zarządu PMI Poland Chapter. Jedyny w Polsce coach posiadający uprawnienia: DSDM Agile Trainer-Coach oraz Certified Disciplined Agile Coach. Jeden z niewielu akredytowanych agentów zmiany PROSCI ADKAR Change Manager. Pasjonat IT. Promotor agile, lean, umiejętności miękkich oraz podejścia procesowego.

Maciej Karolkiewicz

Członek Rady Nadzorczej

Ze Spółką związany od 2015 roku. Współwłaściciel Spółki oraz Członek Rady Nadzorczej Eco5tech S.A. Doktor Nauk Medycznych, specjalista Radiologii i Diagnostyki Obrazowej. Posiadana wiedza w zakresie technologii medycznych pozwala na bieżącą konsultacje rozwiązań projektowych w zakresie realizowanych projektów dotyczących bezpieczeństwa epidemiologicznego.

Magdalena Belter

Członek Rady Nadzorczej

Członek Rady Nadzorczej Eco5tech S.A. od 28.06.2022 r. Wysokiej klasy specjalista z bogatym doświadczeniem w obsłudze prawnej polskich i zagranicznych spółek związanych z branżą budowlaną. Podczas swojej dotychczasowej kariery zawodowej wspierała zarówno podmioty prywatne jaki i państwowe takie jak Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Bydgoszczy.

 

Jakub Gackowski

Członek Rady Nadzorczej

Członek Rady Nadzorczej Eco5tech S.A. od 27.07.2020 roku. Ukończył studia związane z administracją i obrotem nieruchomościami. Od 2000 roku ściśle związany z rynkiem nieruchomości. Uczestnik wielu kursów i szkoleń. Wiedza i doświadczenie zdobyte na rynku nieruchomości pozwalają na dogłębne zapoznanie się panującą sytuacją oraz oczekiwaniami w sektorze nieruchomości.

Tomasz Szczypiński

Członek Rady Nadzorczej

Członek Rady Nadzorczej Eco5tech S.A. od 27.07.2020 roku. Ukończył Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na wydziale Leśnym. Od 2007 roku właściciel firmy ABAKO. Zaangażowany w ekologię i ochronę środowiska.

Jesteś zainteresowany
innowacyjnymi
rozwiązaniami budowlanymi?

Naszym głównym celem jest zapewnienie satysfakcji klientom i pracownikom, a także wzrost wartości firmy.

oczekuj więcej z eco5tech