Portfolio

Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało realizacją licznych przedsięwzięć. Posiadamy zespół wykwalifikowanych specjalistów wszystkich branż, co pozwalam nam na tworzenie kompleksowych i funkcjonalnych rozwiązań do efektywnej realizacji inwestycji.

Przedstawiamy wybrane projekty, które zrealizowaliśmy podczas dotychczasowej działalności

przewijaj między projektami

S-5 na odcinku Nowe Marzy - Bydgoszcz

Opracowanie dokumentacji projektowych wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla projektu pn. „Kontynuacja projektowania i budowy drogi ekspresowej S-5 na odcinku Nowe Marzy – Bydgoszcz – granica województwa kujawsko-pomorskiego i wielkopolskiego na odcinku od węzła „Białe Błota” (bez węzła) do węzła „Szubin” (bez węzła) o długości około 9,7 km”

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Przejście nad torami kolejowymi - Łódź

Wykonanie dokumentacji projektowej dla przejścia nad torami kolejowymi wzdłuż ul. Widzewskiej na odcinku od ul. Józefa do ul. Nowogrodzkiej

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Budowa obiektów inżynierskich na drodze ekspresowej S7

Wykonanie dokumentacji projektowej Projektu Budowlanego, Projektu Wykonawczego, Przedmiaru Robót oraz Dokumentacji Powykonawczej w zakresie budowy obiektów inżynierskich na drodze ekspresowej S7.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Kompleks wojskowy w Łomży – budowa magazynu wielobranżowego

Opracowanie programu inwestycji i dokumentacji budowlano – wykonawczej wraz z częścią kosztorysową w kompleksie wojskowym w Łomży – budowa magazynu wielobranżowego.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Inkubator Przedsiębiorczości - Bydgoszcz

„Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej obiektu pod roboczą nazwą Inkubatora Przedsiębiorczości na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo – Technologicznego wraz z uzyskaniem wszystkich dokumentów niezbędnych do realizacji inwestycji.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Budowa Zakładu Opieki Długoterminowej w Świnoujściu

Budowa Zakładu Opieki Długoterminowej przy ul. Bydgoskiej w Świnoujściu – w systemie zaprojektuj i wybuduj.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Budowa tunelu w ciągu ul. Wienieckiej (Włocławek)

Opracowanie dokumentacji projektowej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa tunelu w ciągu ul. Wienieckiej”.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Kompleks wojskowy w Lublinie

„Usługa polegająca na adaptacji oraz opracowaniu dokumentacji projektowo – kosztorysowej na budowę dwóch budynków sztabowo – koszarowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą w kompleksie wojskowym przy ul. Herberta w Lublinie wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego podczas realizacji robót budowlanych.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Maksymilianowo - Kościerzyna

Opracowanie dokumentacji projektowej w zakresie branży drogowej i sanitarnej dla realizacji robót na odcinku Maksymilianowo – Kościerzyna linii kolejowej nr 201 wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego” w ramach projektu pn. „Prace na alternatywnym ciągu transportowym Bydgoszcz – Trójmiasto.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Lipinki Łużyckie – Żary

Wykonanie opracowanie dokumentacji pn. „Rozbudowa drogi krajowej nr 12 na odcinku Lipinki Łużyckie – Żary”

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Kompleks wojskowy w Grupie

Opracowanie koncepcji projektowo -technicznej i dokumentacji projektowej na budowę instalacji i sieci zewnętrznych wodno – kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania na terenie kompleksu wojskowego w Grupie.

SZCZEGÓŁY PROJEKTU

Jesteś zainteresowany
innowacyjnymi
rozwiązaniami budowlanymi?

Naszym głównym celem jest zapewnienie satysfakcji klientom i pracownikom, a także wzrost wartości firmy.

oczekuj więcej z eco5tech