Eco5tech podpisało umowę z Mazowieckim Zarządem Dróg Wojewódzkich

Spółka Eco5tech w ramach wygranego postępowania przetargowego podpisała umowę z Mazowieckim Zarządem Dróg Wojewódzkich w zakresie opracowania dokumentacji projektowej dotyczących rozbudowy odcinka drogi wojewódzkiej na terenie Mazowsza. Podpisana umowa dotyczy drogi DW632.  Wartość kontraktu to 890 000 zł brutto, a termin realizacji  zadania wynosi do 37 miesięcy. 

Zakres umowy na przebudowę drogi obejmuje opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych wraz z uzyskaniem kompletu decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, zgody wodnoprawnej oraz zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej. Prace na drodze wojewódzkiej na przebudowę drogi DW632 (droga łącząca podwarszawskie Marki z Płońskiem) dotyczy odcinka w gminie Nieporęt od miejscowości Józefów do miejscowości Rembelszczyzna.

Głównym wyzwaniem dla Eco5tech jest zagwarantowanie potencjalnym użytkownikom bezpiecznych i trwałych tras dzięki wykorzystaniu nowoczesnych zastosowań oświetleniowych dla często użytkowanych tras.

Kolejna umowa dotycząca opracowania dokumentacji projektowych jest dla działalności naszej Spółki kluczowa ze względu na chęć prowadzenia ciągłych działań prowadzących do rozwoju Eco5tech. Nasze doświadczenie i pozycja rynkowa pozwala nam na wygrywanie coraz to wyższych kontraktów. Mamy nadzieję, że przyczyniamy się do rozwoju infrastruktury drogowej w naszym kraju, a efekty końcowe naszych prac będzie można zobaczyć w najbliższych miesiącach.

Jesteś zainteresowany
innowacyjnymi
rozwiązaniami budowlanymi?

Naszym głównym celem jest zapewnienie satysfakcji klientom i pracownikom, a także wzrost wartości firmy.

oczekuj więcej z eco5tech