Eco5tech zaprojektuje magazyn we Wrocławiu

Spółka Eco5tech podpisała umowę z Zarządem Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu na opracowanie dokumentacji projektowej budowy magazynu we Wrocławiu. Wartość kontraktu wynosi ok. 700 tys. zł brutto.

Jest to pierwszy kontrakt realizowany przez Eco5tech w stolicy Dolnego Śląska. Współpraca będzie dotyczyła opracowania przez Spółkę dokumentacji projektowej dla budowy magazynu przy ul. Piołunowej we Wrocławiu wraz z infrastrukturą towarzyszącą. W ramach zadania należy uzyskać niezbędne decyzje i opinie, w tym m.in. decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach, decyzję na zbieranie odpadów innych niż niebezpieczne. Projekt dotyczy obiektu o funkcji magazynowo – biurowej, o powierzchni ok 700 m2 wraz z drogami wewnętrznymi i wagą samochodową. W budynku będą zastosowane technologicznie rozwiązania Proptech, wpływające na energooszczędność, a także umożliwiające nowoczesne zarządzanie budynkiem.   Na realizację projektu Spółka ma 12 miesięcy od dnia podpisania umowy.

Przy pracy nad tym zadaniem będziemy starali się wprowadzić innowacyjnie rozwiązania wpływające na ekologię i zarządzanie budynkiem. Liczymy na satysfakcjonującą współpracę dla obydwu stron, która stworzy perspektywy do wspólnej realizacji przyszłych projektów.

Jesteś zainteresowany
innowacyjnymi
rozwiązaniami budowlanymi?

Naszym głównym celem jest zapewnienie satysfakcji klientom i pracownikom, a także wzrost wartości firmy.

oczekuj więcej z eco5tech